TĖVŲ DIENA–tėvų ir mokinių pokalbiai su mokomųjų dalykų mokytojais

Gruodžio 12 d. (pirmadienį) 16.00-19.00 val. mokykloje  organizuojama TĖVŲ DIENA – TĖVŲ IR MOKINIŲ  POKALBIAI su mokomųjų dalykų  mokytojais.

Kviečiame mokinių tėvus (globėjus) dalyvauti individualiuose pokalbiuose su dalykų mokytojais, kurių metu galėsite aptarti savo vaikų mokymosi pažangą ir kitus Jums aktualius klausimus. Rekomenduojame dalyvauti kartu su vaiku.

Mokytojai Jūsų lauks kabinetuose:

Jankauskienė L. (lietuvių kalba ir literatūra) pagrindinio ugdymo korpusas, III a., lietuvių k. kab.

Liutkienė D. (fizika, gamta ir žmogus) pagrindinio ugdymo korpusas, III a., biologijos, chemijos kab.

Bulanovienė D. (anglų k.) pagrindinio ugdymo korpusas, II a., anglų k. kab.

Virkutis K. (matematika, ekonomika), pagrindinio ugdymo korpusas, III a., matematikos kab. Nr. 1

Kavolis V. (matematika) pagrindinio ugdymo korpusas, II a., matematikos kab. Nr.2

Laurutienė V. (istorija, pilietiškumo pagrindai) pagrindinio ugdymo korpusas, II a., istorijos kab.

Purienė M. (dailė, technologijos) pagrindinio ugdymo korpusas, I a., dailės kab.

Malinauskas V. (geografija, technologijos, žmogaus sauga), pagrindinio ugdymo korpusas, I a. technologijų kab.

Prialgauskis G. (fizinis ugdymas) pagrindinio ugdymo korpusas, sporto salė

Vaivadienė R. (muzika) pradinio ugdymo korpusas, II a., muzikos kab.

Dunauskienė I. (šokis) pradinio ugdymo korpusas, I a., STEAM kab.

Kiršanskienė B. (1 kl. mokytoja) pradinio ugdymo korpusas, II a. 1 klasės kab.

Žukauskienė S. (2 kl. mokytoja) pradinio ugdymo korpusas,  I a., 2 kl. kab.

Lingaitė E. (3 kl. mokytoja) pradinio ugdymo korpusas, I a. 3 kl. kab.

Lukauskienė R. ( socialinė pedagogė, etika, 4a kl. mokytoja) pradinio ugdymo korpusas, I a., 4a kl. kab.

Petrauskienė D. (4b kl. mokytoja) pradinio ugdymo korpusas, II a., 4b kl. kab.

Mokyklos administracija