,,AMULETAS IŠ AKMENS“

   Balandžio 19 d. trečiokai edukacinio užsiėmimo „Amuletas iš akmens“ metu susipažino su Baltų kultūros pažinimo centro „Baltų kelias“ ekspozicija, kurioje gausu įdomių eksponatų bei interaktyvių žaidimų. Naudojantis šiuolaikinėmis technologijomis bei eksponatų kopijomis, mokiniai susipažino su baltų istorija, kultūra, simboliais ir jų variantiškumu, taip pat su Lietuvoje esančiomis akmenų rūšimis, jų savybėmis ir panaudojimo galimybėmis, jų reikšme baltų laikais ir dabar. Praktinėje užsiėmimo dalyje, įtvirtindami įgytas žinias, naudodami baltiškuosius simbolius, mokiniai susikurė savo sėkmę nešantį amuletą iš akmens. Akmenuko paviršių dekoravo specialiais dažais, įvairių rašiklių pagalba, pasirinkta technika perteikė baltišką raštą ar simbolį. Savo sukurtą amuletą jie  parsinešė į namus. Šis centras abejingų nepaliko.

                                  3 klasės mokytoja Silva Žukauskienė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *