Projektai

„ERASMUS+“ 1 PAGRINDINIO VEIKSMO BENDROJO UGDYMO MOBILUMO PROJEKTAS SU DAUGIAU KAIP VIENU DOTACIJOS GAVĖJU

Konsorciumo dalyviai:

1. Šiaulių rajono savivaldybės administracija – konsorciumo koordinatorius

Konsorciumo partneriai:

1. Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazija
  2. Šiaulių r. Gruzdžių lopšelis-darželis „Puriena“
  3. Šiaulių r. Meškuičių lopšelis-darželis
  4. Šiaulių r. Kairių jungtinė mokykla
  5. Šiaulių r. Kairių lopšelis-darželis „Spindulėlis“
  6. Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių progimnazija
  7. Šiaulių r. Kuršėnų lopšelis-darželis „Eglutė“
  8. Šiaulių r. Kuršėnų lopšelis-darželis „Nykštukas“
  9. Šiaulių r. Kuršėnų lopšelis-darželis „Žiedelis“
  10. Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokykla-daugiafunkcis centras
  11. Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija
  12. Šiaulių r. Kužių mokykla
  13. Šiaulių r. Voveriškių mokykla

15. Šiaulių r. švietimo pagalbos tarnyba

„ERASMUS+“

Vienas lauke – ne karys

Skaitykite daugiau: https://www.svietimonaujienos.lt/vienas-lauke-ne-karys/

RESPUBLIKINIs IKIMOKYKLINIO IR PRIEŠMOKYKLINIO AMŽIAUS UGDYTINIŲ KALBINIS PROJEKTAS „GARSIUKŲ KELIONĖ“

Respublikinio ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus ugdytinių kalbinio projekto „Garsiukų kelionė“ nuostatai

RESPUBLIKINIO IKIMOKYKLINIO/PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO ĮSTAIGŲ PATYRIMINIO PROJEKTO „KĄ SENOLIS UŽAUGINO, TĄ MOČIUTĖ PAGAMINO“ NUOSTATAI

DALYVIO ANKETA

ŠIAULIŲ RAJONO PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO ĮSTAIGŲ PATYRIMINIO INTERAKTYVAUS PILIETIŠKUMO UGDYMO PROJEKTO „DRAUGYSTĖS TILTAI“ AKIMIRKOS.

PAŽINTINIS-KŪRYBINIS PROJEKTAS „KIEKVIENAM SAVI NAMAI“

RESPUBLIKINIO IKIMOKYKLINIO/PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO ĮSTAIGŲ PAŽINTINIO-KŪRYBINIO PROJEKTO „KIEKVIENAM SAVI NAMAI“ NUOSTATAI

Priešmokyklinio ugdymo pedagogės Audronė Žukauskienė ir Loreta Legačinskienė  balandžio 1d. – gegužės 15 d. organizavo respublikinį ikimokyklinio/priešmokyklinio ugdymo įstaigų pažintinį-kūrybinį projektą „Kiekvienam savi namai“. Ačiū visiems už dalyvavimą ir džiaugiamės galutiniu projekto rezultatu.

Video apibendrinimas

SPEKTAKLIUKAS ,,AŠ TOKS LAIMINGAS…‘‘ (I dalis)

3b ir 4 klasės (etikos grupės) mokiniai: Milda, Dominykas, Karolis, Mindaugas, Kotryna, Lukas, Erika, Matas  per projektų savaitę kūrė spektakliuką ,,Aš  toks laimingas…“ Mokiniai  buvo  ir  aktoriais, ir režisieriais. Spektaklyje mokiniai vaidino, kada jie būna laimingi (kai gauna gerą pažymį, puikiai išsimiega, skaniai papusryčiauja…). Po to jie nutaria paklausti kitų žmonių – mamos, kaimynės, mokyklos sargo, kada jie būna laimingi, ir nutaria viską nufilmuoti.

Mokytoja Laima Malakauskienė

TĘSTINIS PROJEKTAS  ,,JAPONŲ KALBA IR KULTŪRA“

Projekte dalyvavo 6–8 klasių mokiniai. Dalyviai susipažino su  interneto svetaine ,,ritoja.lt“, kuri pasakoja apie Lietuvos ir Japonijos ryšių istoriją, draugystės šimtmetį. Įdomu ir tai, kad svetainės pavadinimas sudarytas iš Ritoania リトアニア( japoniškai reiškia ,,Lietuvą“, o Ja – iš ,,Japonija“). Juos sujungia jungtukas to, reiškiantis ,,ir“.

Taip pat mokiniai mokėsi žaisti japoniškų žaidimų, naujų žodžių, pakartojo anksčiau išmoktus, mokėsi japonų kaligrafijos meno, rašė japonų kalba žodžius: gyvenimas, meilė, juokas. Mokykloje surengta mokinių darbų paroda.

Mokytojos  Laima Malakauskienė, Modesta Purienė