Vizitas į Šiaulių akademijos STEAM centrą

Balandžio 18 d. priešmokyklinės “Boružiukų“ grupės ugdytiniai, apsilankė Šiaulių akademijos STEAM centre ir dalyvavo edukacijoje „Filtruojame vandenį“. Mūsų tikslas buvo išsiaiškinti,  kas yra gėlas ir užterštas vanduo ir praktiškai išbandyti skirtingus vandens filtravimo būdus. Vaikai įdėmiai klausėsi edukatorės  pasakojimo apie vandenį, aktyviai atsakinėjo į klausimus, patys pasigamino vandens apytakos ratą, sužinojo, kad vanduo – itin vertingas ir nepakeičiamas gamtos turtas. Edukatorė pastebėjo, kad vaikai pakankamai turi žinių  apie vandenį, yra aktyvūs ir geba atsakyti į klausimus: ar esame pastebėję, kaip atrodo iš balos pasemtas vanduo? Ar galime tokį vandenį išvalyti, kad jis taptų skaidrus? Įvairių mėgintuvėlių, filtrų, priemaišų pagalba, vaikai sužinojo apie vandens valymo procesą. Išsiaiškino, kad  kuo daugiau ir įvairesnių teršalų yra vandenyje, tuo sudėtingesnis jo valymo būdas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *