ŠIAULIŲ RAJONO IKIMOKYKLINIO UGDYMO GRUPIŲ UGDYTINIŲ IR MOKYTOJŲ KONFERENCIJA

„ATRADIMŲ DŽIAUGSMAS“

Balandžio 24 d. įvyko Šiaulių r. Kužių mokyklos ir Šiaulių r. švietimo pagalbos tarnybos organizuota Šiaulių rajono ikimokyklinio ugdymo grupių ugdytinių ir mokytojų konferencija „Atradimų džiaugsmas“. Konferencijos tikslas – ugdyti ikimokyklinio amžiaus vaikų viešo kalbėjimo įgūdžius, dalinantis savo patirtimi apie inovatyvią, kūrybišką, patyriminę, tvarumu ir ekologiniu sąmoningumu paremtą ugdomąją veiklą.

Konferencijoje dalyvavo ugdytiniai ir mokytojai iš Kuršėnų l/d ,,Nykštukas”,  Voveriškių ir Kužių mokyklų. Kužių mokyklą atstovavo ikimokyklinio ugdymo „Žiogelių“ grupės ugdytiniai Lėja Navickaitė, Leonas Stundžia ir Liepa Kiršanskaitė su pranešimu „Mažais žingsneliais draugiškos aplinkos link“ bei  „Boružiukų“ grupės ugdytiniai (besimokantys pagal ikimokyklinio ugdymo programą) Adrija Kolomažnikovaitė, Denas Varvolis ir Kristupas Mačiulis, kurie pristatė pranešimą „„Boružiukai“ nori gyventi švariau“. Ugdytinius paruošė mokytojos Vitalija Grikietė, Kristina Čeputienė ir Audronė Žukauskienė. Konferencijos metu ugdytiniai ir jų mokytojai pasidalijo naujomis idėjomis, veiklomis bei gerąja patirtimi. Renginio pabaigoje dalyviai buvo apdovanoti padėkomis bei atminimo dovanėlėmis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *