SUSIPAŽINKIME – PAUKŠČIAI

Žiemiškai baltą balandžio 22 d. penktokams vyko integruotos biologijos ir lietuvių literatūros pamokos „Susipažinkime – paukščiai“. Pamokas organizavo ir vedė biologijos mokytoja Ilona Kazlauskienė ir lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Lilita Jankauskienė.

Pamokos netradicinės, nes vyko ne mokyklos klasėje, o kupole, jas vedė ne viena, o dvi mokytojos, už teisingai atliktas pastabumo testo užduotis ir komandinį darbą kaupiamasis įvertinimas interaktyvioje klasėje „ClassDojo“, tarp užduočių vyko judriosios pertraukėlės.  Nepamirštos ir dovanos – pamokų dalyviai sužinojo, kokie jie yra paukščiai pagal zodiako ženklą.

Pamokos organizuotos laikantis mokykloje susitartų geros pamokos bruožų: aiškus ir suprantamas mokiniams, pamatuojamas (su vertinimo kriterijais)  mokymosi uždavinys, lanksti pamokos struktūra, klasei pritaikyti mokymosi būdai, metodai, įtraukiantys mokinius į aktyvų mokymąsi (bendradarbiavimas, savivaldus mokymasis), aktuali, prie mokinių poreikių pritaikyta, mokymosi medžiaga, įsivertinimas, refleksija.

Informaciją pateikė L. Jankauskienė ir I. Kazlauskienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *