ŽMOGUS SU NEGALIA IRGI GALI

Žmonės su negalia visame pasaulyje turi vieną tikslą – gyventi kaip visi ir su visais. Jie dirba, sportuoja, keliauja, skaito, rašo, šoka, dainuoja. Apie tai  4a ir 4b klasių mokiniai išgirdo edukaciniame užsiėmime „Žmogus su negalia irgi gali“. Jį vedė Lietuvos aklųjų bibliotekos Šiaulių padalinio vyresnioji bibliotekininkė Danguolė Kaktavičienė. Net neįtikėtina, kad aklas žmogus gali slidinėti, sėdintis vežimėlyje tapti kultūrizmo čempionu, šokėju…Tačiau didelio noro, užsispyrimo, atkaklaus darbo dėka yra pasiekiami puikūs rezultatai. Edukatorė papasakojo kaip yra padedama žmonėms, kurie turi negalią gyventi pilnavertį gyvenimą. Mokiniai klausėsi susidomėję, pateikė daugybę klausimų, pasakojo savo patirtis. Juk šie žmonės gyvena šalia, tarp mūsų. Ir visiems mums reikia tolerancijos, atjautos, supratimo ir noro padėti kitam.

4a klasės mokytoja                                                       Rasa Lukauskienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *