YPATINGA DIENA KUŽIŲ MOKSLEIVĖMS

Dviems Kužių mokyklos moksleivėms gruodžio 8 diena buvo ypatinga. Aštuntokė Kamilė Paštuolytė ir septintokė Ugnė Jokubauskaitė nuo ryto dalyvavo Lietuvos mokinių etninės kultūros olimpiados rajoniniame etape. Mokinės tikrinosi etnokultūros žinias ir pristatė individualią veiklą: Kamilė atliko liaudies dainą, Ugnė pristatė kraštotyrinį darbą apie tautinį kostiumą. 14 val.  Kužių seniūnijos salėje vyko kitas svarbus renginys – rajono kraštotyrininko ir jaunojo kraštotyrininko apdovanojimai. Labai džiaugiamės, kad Kamilė ir Ugnė buvo nominuotos jaunosiomis metų kraštotyrininkėmis. Konkursui jos pateikė darbą ,,Lietuvos katalikų bažnyčios kronikos atgarsiai Šiaulių rajone“.

 Kužių mokykloje, vadovaujant istorijos mokytojai Violetai Laurutienei išugdyta  jau 14 jaunųjų metų kraštotyrininkų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *