VIRTUALUS SUSITIKIMAS SU LIETUVIŠKŲ KOMIKSŲ AUTORE

Lapkričio 27-osios rytas mokykloje šeštokams buvo itin įdomus, mat per pirmąją pamoką, klasės valandėlės metu jie turėjo nuotolinę edukaciją su Lina Itagaki- lietuviškų komiksų bei grafinių romanų autore.

Vaikai susidomėję klausėsi Linos pasakojimo apie jos studijas, gyvenimą skirtingose užsienio šalyse, meilę piešimui, bei itin keistai lietuvių ausiai skambančią pavardę. Kaip autorė, ji pasidalino be galo  kruopščiu, ilgu ir tikrai sudėtingu komiksų kūrybos procesu, reikalaujančiu ne tik piešimo gebėjimų, bet ir nuodugnaus istorinių šaltinių tyrinėjimo. Viena labiausiai šio susitikimo laukė Gustė, kuri jau buvo pažįstama su Linos Itagaki kūryba, nes skaitė vieną žymiausių šios autorės grafinių romanų- Sibiro Haiku.

Edukacija stipriais integraciniais ryšiais siejosi su literatūra, daile bei istorija ir buvo apmokėta iš Kultūros paso lėšų. Dar viena puikiai praleista pamoka!

6 klasės vadovė Dovilė Bulanovienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *