VIRTUALUS SUSITIKIMAS SU JAPONIJOS HIRACUKA MIESTO  ATSTOVE

Balandžio 14 d.  8, 7, 6 klasių  mokiniai ir mokytojos (L. Malakauskienė, V. Laurutienė, I. Liutkevičienė, M. Purienė)  per ,,Zoom“ susitiko su Japonijos Hiracuka miesto (Kanagavos prefektūra)  savivaldybės tarptautinių ryšių koordinatore Rasa Čekanavičiūte. Mokiniai šiam susitikimui ruošėsi iš anksto, sugalvojo įvairių juos dominančių klausimų. Rasa Čekanavičiūtė papasakojo apie savo kelią į Japoniją (čia dirba jau 6 metus), savo darbą,  kaip per 1,5 metų išmoko kalbėti japoniškai. Sužinojome apie Japonijos šventyklas – budizmo ir šintoizmo. Rasa mums papasakojo apie kelias vietoves, miestelius, kuriuose ji lankėsi. Vienas iš jų  – Tokušima.

        Japonija – magiškų vaizdų šalis. Rudenį gali pamatyti begalę gražių spalvų, pavasarį pražysta  sakuros. Išgirdome apie IYA slėnį, kuris labai įspūdingai atrodo, Todoroki krioklį. Po to Rasa mielai atsakė į mokinių pateiktus klausimus.

      Plačiau su Rasos veikla galima susipažinti per  socialines programėles ,,Twitter” ir  ,,YouTube”, kuriose ji  kelia įvairias naujienas. Ši paskaita visiems labai patiko ir norėtumėme dar kartą susitikti.

           Aina Griščenkovaitė, 8 klasės mokinė

           Laima Malakauskienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja

           Nuotraukos Viltės Blekaitytės, 8 klasė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *