VIKTORINA „STEAMUKAI“

„Boružiukų“ grupės ikimokyklinio amžiaus vaikų komanda atstovavo Kužių mokyklai Šiaulių miesto ir rajono ikimokyklinio amžiaus vaikų ir pedagogų viktorinoje „STEAMukai“, kurią organizavo Šiaulių miesto lopšelis-darželis „Trys nykštukai“.  Viktorinos tema – „Kosmosas“, o komanda turėjo atlikti 5 STEAM veiklų užduotis. Atlikdami praktines užduotis vaikai pritaikė turimas žinias bei sužinojo naujų dalykų apie planetas,  įv. dangaus kūnus. „Boružiukai“ su dideliu susidomėjimu atliko užduotis, nepavykus bandydavo vėl ir visos užduotys buvo atliktos atsakingai ir teisingai. Dalyvavimas viktorinoje su kitų įstaigų komandomis, vaikams nauja ir įdomi patirtis, o labiausiai džiugino padėkos ir dovanėlės dalyviams.