VIEŠOJO KALBĖJIMO PRADMENYS ANGLŲ KALBOS PAMOKOSE

Įvairių apklausų metu nustatyta, kad viena didžiausių žmonijos baimių yra viešojo kalbėjimo baimė, o dažniausios jos šaknys siekia darželio, mokyklos ar universiteto laikus, kur auklėtojų, mokytojų ar dėstytojų išsakyta kritika visam laikui įsirėžė į atmintį…

Manau visi pritars, kad tokia neigiama patirtis yra neleistinas dalykas šių dienų mokykloje. Kužiuose, per anglų kalbos pamokas, penktokai mokosi viešojo kalbėjimo pradmenų kaip itin smagios ir įtraukiančios veiklos. Kiekvienas kalbantysis pasveikina savo „publiką“ ir švytinčiomis akimis dalinasi pasakojimu, prireikus atsako į klasės draugų klausimus, o pastarieji visus žodinius pristatymus palydi plojimais…

Šį kartą tema buvo „Labiausiai patinkanti įžymybė“, o uoliausių penktokų pranešimus papildė ryškiaspalvės skaidrių pateiktys.

Anglų kalbos mokytoja D. Bulanovienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *