TURININGAS SUSITIKIMAS KRYŽIŲ KALNO VIENUOLYNE

Ankstyvą penktadienio rytą 4a klasės mokiniai kartu su mokytojomis I. Liutkevičiene ir R. Lukauskiene išvyko  į Kryžių kalno vienuolyną.  Juos pasitiko pranciškonų vienuolis, kuris papasakojo keletą krikščionybės istorijos epizodų, kalbėjo apie internetinių žaidimų įtaką jauno žmogaus vertybėms. Išgirdome koks svarbus ir ypatingas mums duotas gyvenimo laikas, kurio nereikėtų švaistyti konfliktams, beprasmei veiklai, priklausomybėms. Vienuolis papasakojo savo gyvenimo istoriją ir po ilgų ieškojimų padarytą pasirinkimą. Vaikai klausėsi susidomėję ir pateikė klausimų, į kuriuos sulaukė nuoširdžių atsakymų.  Apžiūrėję Kryžių kalną, išskubėjome į mokyklą.  Šis ypatingas susitikimas mokiniams labai patiko, sukėlė daug minčių ir diskusijų, privertė susimąstyti kas gyvenime yra svarbiausia, kaip teisingai pasirinkti, kad mūsų gyvenimo laikas netrumpėtų.

Tikybos mokytoja                                                         Irena Liutkevičienė

4a klasės mokytoja                                                       Rasa Lukauskienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *