TREČIOKŲ EDUKACIJA ŠIAULIŲ ,,RŪTOS“ ŠOKOLADO MUZIEJUJE IR ŠOKOLADO DIRBTUVĖSE

Spalio 17d. atvykome  į „Rūtos“ šokolado muziejų ir patyrėmė  šokoladą visais savo pojūčiais – klausa, rega, uosle, skoniu ir lytėjimu! Čia ne tik išgirdome šokolado istoriją bet ir praplėtėme žinias apie apie senųjų Centrinės Amerikos gyventojų kultūrą, Europos karalių ir Lietuvos dvarų gyvenimą, bet ir sužinojome, kaip kakavmedžio sėklos virsta šokoladu, supratome, kuo skiriasi juodasis nuo baltojo šokolado,  patyrėme kūrybos džiaugsmą. Muziejaus dirbtuvėse pamatėme visą šokoladinių saldainių gaminimo procesą, bei patys trumpam tapome šokolado meistrais! Derindami šokoladą su įvairiais pagardais savo rankomis gaminome šokoladinius saldainius ir čia pat jų paragavome. Namo grįžome su pačių pagamintu skanėstų lauknešėliu, įspūdžiais ir žiniomis.

  3 kl. mokytoja Silva Žukauskienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *