Tradicinė metinė mokinių konferencija

Birželio 17 dieną mokykloje vyko 5-10 klasių mokinių konferencija, kurioje pristatyta 10 geriausių mokomųjų dalykų projektų. Direktoriaus pavaduotoja ugdymui E. Brasienė renginio pradžioje kalbėjo apie projektinės veiklos mokykloje tradicijas, pasidžiaugė, kad projektuose kasmet dalyvauja 100 proc. visų klasių mokinių.

Konferencijos metu mokiniai susipažino ne tik su lietuvių kalbos ir literatūros („Žaibai“, „Dedikacija knygnešiui“), istorijos („Kelionė po Kužių seniūnijos dvarus“, „Nuo Gedimino iki Vytauto“), geografijos („Klimato kaita“), chemijos („Nuostabusis cheminių elementų pasaulis“) integruotais projektais, bet ir mokymosi tarnaujant projektais ir jų metu sukurtais produktais.  Mokymosi tarnaujant projektų metu mokiniai ne tik paruošė ir vedė pamokas pradinių klasių mokiniams, bet ir tarnavo Kužių miestelio bendruomenei („Atnaujinkime Carito centriuką“, „Pamokėlės mažiesiems“, „Užgavėnės Lietuvoje ir svetur“).

Pasibaigus konferencijai mokiniai rinkosi sporto salėje, kur pasiskirstę į komandas varžėsi stalo žaidimo turnyre. Stalo žaidimas sukurtas visus mokslo metus vykdyto integruotos projekto „Mokomės žaisdami“ metu. Turnyre abejingų buvo mažai, nes įdomu buvo ne tik sirgti už savo klasės komandą, bet ir pasiklausyti, stebėti, pagalvoti, kaip atsakyti į žaidimo klausimus. Pasibaigus turnyrui paskelbti nugalėtojai: 1 vieta atiteko Viliui ir Nojui (8 kl. komanda), 2 vietą laimėjo Matas ir Urtė (6 kl. komanda), o 3 vietą pasidalijo dviejų klasių komandos: Nojus ir Airida (9 kl.) bei Lukas ir Karolis (5 kl.). Nugalėtojai apdovanoti saldžiais prizais.

Per mokslo metus  įvykdytas 51 projektas (praėjusiais mokslo metais 33). Projektų įvairovė sudarė galimybę atsiskleisti įvairiapusiams mokinių gebėjimams, ugdytis pilietiškumo, komunikavimo, kūrybiškumo, kultūrinę, pažinimo, skaitmeninę, socialinę, emocinę ir sveikos gyvensenos kompetencijas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *