Tolerantiška mokykla!

Nors rugsėjis jau gerokai įsibėgėjo, negaliu atsidžiaugti vasaros pradžioje nuveiktais darbais. Birželio 9 dienos popietę įvyko trečiasis nuotolinis tarptautinio projekto „Say hello to the world“ (liet. Pasakyk pasauliui labas) susitikimas. Jo derlingais vaisiais džiaugėmės jau vasarai besibaigiant, o mokyklai pristatėme tik pirmąją rugsėjo savaitę, kai visi sugūžėjome atgal į antruosius namus. Primenu, jog mūsų mokyklai šiame projekte atstovavo šaunieji 6 klasės mokiniai, o partneriais buvo slovėnų Kidričevo miestelio mokyklos penktokai.

Kadangi vasariška saulutė birželį nepagailėjo šilumos, norėjusių rimtai padirbėti šeštokų gretos gerokai ištuštėjo. Visgi keturios darbščiausios ir atsakingiausios mergaitės nepabūgo rimtų darbų naštos ir šauniai atliko visas užduotis. Jos pristatė savo spalvingus bei įdomius pranešimus apie Lietuvos miestelius ir miestus, paskui stebėjo partnerių iš užsienio darbus. Na, o atsiskaičius abiem šalims- visų dalyvių širdis užliejo gerų emocijų, džiaugsmo bei dėkingumo pliūpsnis.

Kaip jau minėjau, atlikus visus baigiamuosius projekto atsiskaitymo darbus, po kruopštaus patikrinimo, buvome įvertinti. Turime raštišką tarptautinio lygio patvirtinimą, jog esame tolerantiška mokykla! Esame atviri pasauliui, žmonių įvairovei bei smagiems nuotykiams. Ačiū kolegoms, prisidėjusiems prie projekto veiklų išpildymo, bei slovėnų partneriams už dovanotas džiugias akimirkas.

Autorė, anglų k. mokytoja Dovilė Bulanovienė

Nuotraukose 6 klasės mokinės U. Jokubauskaitė, G. Mickutė, E. Norkutė, B. Volodkaitė.