TINKLINIO  VARŽYBŲ  NAUJIENOS

2023 metų sausio 12 dieną, Kuršėnų L.Ivinskio gimnazijoje, vyko pirmosios šių metų sportinės varžybos, kuriose dalyvavo mūsų mokyklos merginų  komanda. Startinis susitikimas buvo su  Dubysos Aukštupio mokykla. Įtempta kova baigėsi mūsiškių pralaimėjimu 0:2. Sekančiose rugtynėse su Kuršėnų miesto L.Ivinskio gimnazija ir St. Anglickio progimnazija Kužiams buvo sėkmingos, pasiektos pergalės. Tad paskutinėse rungtynėse  su Meškuičių gimnazija, buvo žaidžiama dėl antros vietos, bet mūsų merginos padarė per daug klaidų, taigi iškovota trečia vieta rajone. Mūsų mokyklą atstovavo  aštuntokės: Launikonytė Amanda, Liumaitė Eimantė, Mikalajūnaitė Airida, Paulauskaitė Gabija, Prialgauskytė Radvilė, Ribakovaitė Goda, septintokės: Volodkaitė Paulina, Baltutytė Gabija, Norkutė Estela bei devintokė Lavickaitė Gabija.

   Pasiektas rezultatas geras. Merginoms padėjo mokykloje vykstantys neformalaus ugdymo užsiėmimai, kuriuos sąžiningai lankė nuo pat rudens.

mokyt. G.Prialgauskis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *