TĖVŲ KOMITETŲ SUSIRINKIMAS

Spalio 24 d. vakarą į mokyklos renginių salę rinkosi 1–4 ir 5–10 klasių tėvų komitetų atstovai. Susitikimą su mokinių tėvais vedė direktoriaus pavaduotoja ugdymui E. Brasienė, kuri pakvietė diskutuoti tema „Ką mokykla turėtų padaryti geriau, kad vaikai mokykloje jaustųsi geriau ir sėkmingai mokytųsi?“

                      E. Brasienė  aptarė svarbiausius 2023–2024 m. m. ugdymo proceso  pokyčius ir kylančius  sunkumus jį organizuojant.  Mokinių tėvai dalijosi mintimis apie vaikų mokymosi ypatumus, savijautą mokykloje. Pasidžiaugta, kad mokykloje sudarytos saugios ir palankios sąlygos vaikams mokytis, greitai reaguojama į kylančius sunkumus, ieškoma geriausių sprendimų, o tėvų aktyvus įsitraukimas į mokyklos gyvenimą padeda įveikti visus iššūkius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *