TARPTAUTINĖ MOTINOS ŽEMĖS DIENA

Balandžio 22 d. pasaulyje minima tarptautinė motinos Žemės diena, kuri simboliškai pabaigia Žemės mėnesį, prasidėjusį kovo 20 dieną- pavasario lygiadienį. Nekasdieniškai šios dienos popietę praleido ir Kužių mokyklos 8-10 klasių mokiniai, prieš tai net visą mėnesį anglų kalbos pamokose gilinę žinias minėta tema, net žiūrėję garsųjį filmą „Nepatogi tiesa“ (angl. inconvenient truth).

Iš pradžių jie rinkosi draugiškoje viktorinoje, kurios metu tikrinosi įgytas žinias įvairiais aplinkosaugos klausimais, tuomet sustoję,  kas klausėsi, o kas net dainavo Michael Jackson dainą „Earth Song“ (liet. Žemės daina), kurį tą dieną buvo pavadinta himnu Žemei. Galiausiai visi aptarė įvairias siūlomas pasaulines iniciatyvas saugojant ir puoselėjant mūsų planetą. Vienos jų- medžių sodinimo ėmėsi ir patys. Nepabūgo net storoko sniego sluoksnio netikėtai padengusio žemę tą balandžio 22-osios popietę.

Aplink Kužių mokyklos teritoriją, mokinių rankomis buvo pasodinta 20 žaliaskarių eglučių. Tegul žaliuoja sau, kaip mūsų padėka motinai Žemei!

Anglų k. mokytoja Dovilė Bulanovienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *