TARP AKROSTICHŲ KONKURSO LAIMĖTOJŲ – KUŽIŲ MOKYKLOS MOKINIAI

Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka kvietė Šiaulių miesto ir rajono mokyklų 5–8 klasių mokinius dalyvauti kūrybiniame eilėraščių konkurse „Taisyklinga kalba – vertybė“, kuriuo siekiama skatinti mokinių teigiamą požiūrį į gimtąją lietuvių kalbą ir jos vertę, didinti domėjimąsi gimtąja kalba ir ugdyti kūrybinę saviraišką. Komisija, vertindama eilėraščius, atrinko 15 laureatų, tarp kurių pateko ir Šiaulių r. Kužių mokyklos mokinė Kamilė Paštuolytė (mokytoja Laima Malakauskienė).

Konkurso nugalėtojai bus apdovanojami padėkos raštais ir įsteigtais organizatorių bei rėmėjų prizais.

Iš atrinktų laureatų eilėraščių bus sukurta kilnojamoji paroda ir gegužės–birželio mėnesiais eksponuojama bibliotekos padaliniuose ir konkurse dalyvavusiose mokyklose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *