STARTAVO INTEGRUOTOS PROJEKTINĖS VEIKLOS

Dar lapkritį Kužių mokyklos 1-4, 5-10 klasių mokiniai dalyvavo integruotose projektinėse veiklose.  

1-4 kl. mokiniai vykdė projektą „Mūsų mažieji draugai“. Meilė, draugystė, gerumas, gyvūnai – mūsų draugai. Šio projekto tikslas buvo ugdyti mokinių vertybines nuostatas, kad rūpinimasis gyvūnu moko ne tik atsakomybės ir priežiūros, bet ir užuojautos, gero elgesio su gyvūnais. Pradinukai buvo įtraukti į įvairias veiklas: piešimą, konstravimą, filmų žiūrėjimą, skaičiavimą, diagramos sudarymą. Mokiniai kartu su tėveliais aktyviai dalyvavo akcijoje „Maistas šuniukams ir kačiukams globos namuose“.

5-10 kl. mokiniai pradėjo vykdyti ilgalaikį projektą „Mokomės žaisdami“. Tą dieną veiklos vyko kitaip: mokiniai dirbo mišriose (įvairių klasių) grupėse, su mokiniais dirbo ne po vieną, o po du mokytojus. Bendradarbiaujančiose grupėse mokiniai galvojo klausimus stalo ir interaktyviam žaidimui, taip pat projektavo ir dekoravo žaidimo šablonus, testavo skaitmeninius įrankius.  Klausimų temą ir kryptį reikėjo sugalvoti patiems. Reflektuodami mokiniai kalbėjo, kad  veiklos jiems patiko ir buvo sėkmingos, nes mokytis kitaip yra  įdomu ir smagu, pavyko dirbti komandose, jautėsi saugiai, įgytas žinias galės pritaikyti ne tik pamokose, bet ir gyvenime.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *