SPORTO PASIEKIMAI

LENGVOSIOS ATLETIKOS KETURKOVĖ

Gegužės 8 dieną Daugėliuose vyko Šiaulių rajono 2012 m gimusių ir jaunesnių lengvosios atletikos keturkovės varžybos. Jose dalyvavo ir mūsų mokyklos berniukų komanda. Jos sudėtyje: Edvinas Tomkevičius, Simas Launikonis, Augustas Bielskis, Jonas Gabrielius Grincevičius(septintokai) ir penktokas Ąžuolas Jankevičius  bei šeštokas Majus Vėjelis. Į komandos kraitį daugiausiai taškų įdėjo Simas, Edvinas, Augustas ir Jonas. Galutinėje suvestinėje, surinkę 774 taškus, mūsų komanda liko antroje vietoje, praleidę į priekį Ginkūnų progimnaziją.

LENGVOSIOS ATLETIKOS ATSKIRŲ RUNGČIŲ VARŽYBOS

Gegužės 18 d. Kuršėnuose, Daugėlių stadione vyko Šiaulių rajono mokyklų lengvosios atletikos atskirų rungčių komandinės varžybos. Juose dalyvavo ir mūsų mokyklos vaikinų ir merginų komandos.

     Vaikinų grupėje, mūsų mokyklos  mokinys Matas Žerlauskas šuolio į aukštį rungtyje, peršokęs 175 cm, tapo nugalėtoju, rutulio stūmime antrą rezultatą parodė Vilius Baltutis, Edvinas Tomkevičius 100 m nubėgo trečias. Šuolio į tolį rungtyje dalyvavo Augustas Bielskis ir Kajus Kievišas. Geriau sekėsi Augustui, jis liko trečias. Sunkiausia rungtis teko Simui Launikoniui, jis bėgo 1000 m  – galutinėje įskaitoje ketvirtas.

     Merginoms sekėsi geriau. Gerda Spudytė, Erika Šiopytė ir Eva Rozgaitė iškovojo pirmąsiąs vietas: Erika  šuolio į tolį , Gerda 100 m, o Eva rutulio stūmime. Urtė Mitrijevaitė bėgo 400 m – liko ketvirtoje pozicijoje, o Lėja Paulauskaitė bėgo 100 m ir pelnė įskaitinius taškus.

    Tačiau merginos, nors ir iškovojo antrą vietą, bet įgijo teisę atstovauti savo mokyklą ir Šiaulių rajoną respublikinėse finalinėse mažųjų mokyklų iki 500 mokinių, varžybose Šiauliuose. Sveikinimai lengvaatlečiams ir sėkmės varžybose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *