SPORTO NAUJIENOS. TINKLINIO VARŽYBOS.

2024-01-16 dieną Kuršėnuose L. Ivinskio gimnazijoje vyko Šiaulių r. mokyklų merginų tinklinio varžybos.  Mūsų mokyklos merginos pirmąsias rungtynes žaidė su praeitų metų čempionėmis Dubysos aukštupio mokykla. Rungtynės vyko apylygiai, bet bubiškės ir šiais metais buvo stipresnės. Jos nugalėjo 2:0. Sekančių varžybų rungtynėse Kužių komanda buvo pranašesnė už S. Anglickio  mokyklos merginas, nugalėta 2:0. Paskutinės rungtynės su L. Ivinskio gimnazija nepasisekė, nors merginos ir kovojo. Tad 3-oji vieta ir medaliai ant kaklo ir visai neliūdnos emocijos. Komandoje žaidė: Gabija Paulauskaitė, Amanda Launikonytė, Paulina Volodkaitė, Goda Ribakovaitė, Karolina Ribakovaitė, Estela Norkutė, Airida Mikalajūnaitė, Eimantė Liumaitė, Agnė Kryževičiūtė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *