SKAITYMO VALANDĖLĖ KUŽIŲ MIESTELIO BIBLIOTEKOJE

Ankstyvą penktadienio rytą 3 ir 4a klasės mokiniai su savo mokytojomis  skubėjo į Kužių miestelio biblioteką, kur jų laukė bibliotekininkė Nijolė Viktoravičienė. Prietema ir žvakių šviesa sukūrė  ypatingą atmosferą. Su didžiuliu susidomėjimu mokiniai išklausė skaitomos terapinės pasakos iš I. Narijauskienės knygos „Kaip pelėda Drūlija kantrybės ieškojo“. Vienos pasakos neužteko, tad ketvirtokai ir trečiokai panoro paskaityti patys. Juk ne kasdien skaitoma tokioje jaukioje aplinkoje, tarp tokio skaičiaus knygų. Pasirinktos terapinės pasakos apie gyvūnus neatsitiktinai. 2022 metai – Gyvūnų  gerovės metai. O kodėl paskelbti, mokiniai sužinojo grįžę į mokyklą. Visi namuose turime gyvūnų, juos mylime ir auginame atsakingai. Mokiniai terapinių pasakų knygutę baigs skaityti klasėse. Juk ten tiek daug įdomių istorijų.   

3 klasės mokytoja                                    Edita Lingaitė

4a klasės mokytoja                                  Rasa Lukauskienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *