SKAITAU MAŽAJAM DRAUGUI

Skaitymas yra vienas iš įgūdžių, kurį vaikai išmoksta dar vaikystėje ir naudoja visą gyvenimą. Tai raktas, atrakinantis ir atveriantis duris į žinias bei paslaptis, kurios slepiasi knygose. Sausio 19 d.  rytą 1 ir 4 klasės mokiniai su savo mokytojomis  skubėjo į Kužių miestelio biblioteką, kur jų laukė bibliotekininkė Nijolė Viktoravičienė. Knygos, prietema ir žvakių šviesa sukūrė  ypatingą atmosferą. Mokiniai išklausė  įdomų pasakojimą apie spaudos draudimą ir jo panaikinimą. O ketvirtokams teko įveikti iššūkį – garsiai skaityti savo mažiesiems draugams. Nors ir daugelyje bendrų veiklų jie tampa pirmokų mokytojais ir pagalbininkais, tačiau ypatinga atmosfera bibliotekoje privertė ne vieną jaudintis. Išklausę ketvirtokus, drąsiausi pirmokai parodė savo gebėjimus skaityti. Noras tobulinti skaitymo įgūdžius lėmė tai, kad kartu su mokiniais į mokyklą grįžo ir kupinos nuostabių nuotykių knygos.

 1 klasės mokytoja                                                         Rasa Lukauskienė

 4 klasės mokytoja                                                         Edita Lingaitė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *