ŠIAULIŲ RAJONO MOKYKLŲ TRADICINIS RENGINYS  „OLIMPINIS RUDUO -2023“ 

Kaip ir kiekvienais metais, rugsėjo mėnesį, Šiaulių rajono mokyklos renkasi į sporto renginį, kuriame vyksta labai įvairios sportinės varžybos bei įdomūs netradiciniai atrakcionai. Šiais metais mūsų mokykla taip pat dalyvavo šioje šventėje. Visi 18 mūsų mokyklos sportininkų namo grįžo pasipuošę įvairių spalvų medaliais: pirmoji į startą stojusi aštuntokė Agnė Kryževičiūtė 500 m krose užėmė antrą vietą. Prie jos sidabro medalių prisijungė mergaičių (Spudytė Gerda, Jociūtė Jorė, Meida Matulaitė, Eva Rozgaitė ir Egidija Mikalajūnaitė) ir berniukų kvadrato komandos (Edvinas Tomkevičius, Kajus Kievišas, Simas Launikonis ir Jonas Gabrielius Gricevičius). Krepšininkų 3×3 komanda, nors ir buvo jaunesnė už priešininkus, visgi iškovojo trečios vietos medalius (komandoje Tomas Paldavičius, Matas Žerlauskas ir Savickas Vilandas). Turbūt labiausiai nepasisekė Merginų tinklinio komandai (Gabija Paulauskaitė, Amanda Launikonytė, Eimantė Liumaitė ir Airida Mikalajūnaitė).  Jos kaip lygūs su lygiais kovojo su priešininkėmis, pralaimėta L.Ivinskio gimnazijai 1:2, Dubysos mokyklai 1:2 ir užimta trečioji vieta, bet žaidimo technika niekuo nenusileido ir profesionaliai besitreniruojančioms sportininkėms.

   Pavargę, bet laimingi po šventės laimingai parvykome namo ir lauksime kitų metų šios sporto šventės, kuri vyks Meškuičių mokykloje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *