ŠIAULIŲ R. IKIMOKYKLINIO IR PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO ĮSTAIGŲ DRAMOS ŠVENTĖ – FESTIVALIS „VAIKYSTĖS AITVARAI“

Lapkričio 16 d., po pertraukos, tradicinė Kužių mokyklos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogų organizuojama dramos šventė-festivalis „Vaikystės aitvarai“ sukvietė vaikučius iš įvairių Šiaulių rajono ugdymo įstaigų į Kužių seniūnijos salę. Čia visų laukė močiutė (aukl. Loreta) ir pas ją atvykę anūkėliai (PUG ugdytiniai Gustė ir Modestas).  Jie kartu nusprendė praleisti dieną klausantis pasakų, kurias jiems sekė mažieji šventės dalyviai –  Kužių mokyklos PUG „Boružiukai“,,Dangus griūva“,  Kuršėnų Pavenčių mokyklos-daugiafunkcio centro PUG „Išbėgs išbėgs“, Kuršėnų lopšelio-darželio „Eglutė“ IUG ,,Drugeliai“  „Žvirblelis ir lietutis“, Gruzdžių lopšelio-darželio „Puriena“ PUG „Ganau ganau aveles“, Šiaulių r. Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazijos PUG „Smalsučiai“ „Pievų pasaka“, Kuršėnų Pavenčių mokyklos-daugiafunkcio centro PUG „Peliukai“ „Piemenėlių kalneliai“, Kairių lopšelio–darželio „Spindulėlis“ IUG „Gudručiai“ „Pagrandukas“.

 Pabaigoje visi šventės dalyviai bendrą dainą sudainavo. Vaidinant pasakas  mažieji artistai galėjo pademonstruoti savo vaidybinius, meninius gebėjimus atskleisdami lietuvių tautosakos grožį, liaudies dainų skambumą bei lietuvių liaudies šokių smagumą . Šventės metu netrūko šypsenų, artistiško džiaugsmo, plojimų.  Už pasirodymus visi kolektyvai buvo apdovanoti močiutės lauktuvėmis bei padėka. Džiaugiamės šiuo seniai lauktu vaikų, pedagogų susitikimu ir tariam visiems : iki kitų metų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *