ŠEŠTOKŲ EKSKURSIJA Į BIRŠTONĄ IR KAUNĄ

Birželio 10 d. mes, šeštos klasės mokiniai, su klasės auklėtoja Violeta Laurutiene, lietuvių kalbos mokytoja Laima Malakauskiene  važiavome į Birštoną ir Kauną. Rytą važiuodami autobusu  pradėjome nuo sugalvotos idėjos – pasveikinti visus klasės mokinius, kurie gimė nuo sausio 1 d. iki birželio mėn. su gimtadieniais. Jiems sukūrėme po koliažą su jų nuotraukomis ir padovanojome. Taip nustebinome klasės draugus ir kelionė visai neprailgo. Bevažiuodami matėme nemažai gražių vaizdų: Nemuno upę, Birštono apžvalgos bokštą, oro balioną, sklandytuvus. Birštone mus pasitiko ,,Čiulba ulba“ pramogų ir renginių organizatorė. Turėjome susiskirstyti į keturias grupes, gavome po žemėlapį su užduotimis. Pagal žemėlapį, įvairias mįsles reikėjo surasti Birštone lankytinas vietas: Vytauto kalną (Birštono piliakalnį), ,,Birutės vilą“ – mineralinio vandens paviljoną, Birštono muziejų ir kt. Po dviejų valandų paieškų buvome labai pavargę. Baigę edukaciją kiekvienas gavome po nedidelį prizą – saldainį. Paskui važiavome prie Birštono apžvalgos bokšto, kurio aukštis 51 metras, ir užlipome pasigrožėti apylinkių panorama. Vaizdas iš viršaus tikrai buvo nuostabus. Aplankę Birštoną išvykome į Kauną. Pirmiausia nuvažiavome į Uno parką, kuriame laipiojome po medžius, įveikėme gana sudėtingas kliūtis. Man nebuvo baisu, nes kartu su manimi važiavo ir  mama. Paskutinis mūsų sustojimas – prekybos ir laisvalaikio centras ,,Mega“. Ten skaniai pavalgėme, pasivaikščiojome. Vakare pilni įspūdžių ir geros nuotaikos grįžome namo. Puikiai praleidome laiką, sužinojome naujų dalykų ir išbandėme naujas veiklas.

Ugnė Jokubauskaitė, 6 klasės mokinė; Laima Malakauskienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *