ŠEIMŲ ŠVENTĖ „ANT RUBEŽIAUS“

Gegužės 15 dieną, darželiečiai paminėdami tarptautinę  šeimos dieną, sukvietė visą savo bendruomenę į šventę „Ant rubežiaus“.  Šįkart rubežius atskyrė aukštaičius nuo žemaičių. Viso renginio metu vyko draugiškos, linksmos varžytuvės tarp šių etnografinių regionų. Pasirodo, varžytis galima daug kuo: dainomis, šokiais, žaidimais, papokštavimais ir , žinoma,  valgiais. Meninio ugdymo mokytoja Kristina vaikus ir tėvelius kvietė  šokti, žaisti, dainuoti, o išgirsti   gyvą aukštaičių šnektą šventės dalyviai galėjo  iš mokytojos Audronės lūpų, žemaičių  – iš mokytojos Loretos. Linksmai susibendravę, renginio pabaigoje, visi dalyvavusieji ,tiek aukštaičiai, tiek žemaičiai, kartu sudainavo lietuvių liaudies dainas bei pasivaišino aukštaičių bei žemaičių regiono vaišėmis. Ir tikrai nesvarbu, kurioj rubežiaus pusėj esi, svarbu, kad pajutome bendrystę, šeimyniškumo jausmą, patyrėme smagių akimirkų bei dar kartą prisiminėme primirštus lietuvių liaudies žaidimus, dainas, tradicijas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *