ŠEIMŲ SPORTO ŠVENTĖ ,,PASITINKANT VASARĄ”

Gegužės mėnuo – tai šeimos mėnuo. Gegužės 29 d. darželyje  įvyko ŠEIMŲ SPORTO ŠVENTĖ ,,PASITINKANT VASARĄ”. Pagrindinis šventės tikslas buvo suburti darželio bendruomenę, smagiai praleisti laiką kartu ir išbandyti jėgas sportinėse rungtyse. Estafečių aikšteles užplūdo azartiškai nusiteikę vaikai ir jų tėveliai. Draugiškos rungtynės vyko futbolo aikštelėje, kamuoliukų tinklinyje, bei virvės traukime. Visa darželio bendruomenė pasportavusi sugužėjo į aikštelę, kur visi pasistiprinome, bei pasidalinome geromis emocijomis skambant pergalės muzikai. Labai džiaugiamės, kad šventė sulaukė tokio didelio tėvelių susidomėjimo, džiaugsmo ir azarto. Dėkojame visiems bendruomenės nariams, kuriems rūpi sportas, sveikata ir buvimas kartu.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Daiva Andrikaitytė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *