SAUGAUS ELGESIO PAMOKĖLĖ 1 KLASĖS MOKINIAMS

Ankstyvą rugsėjo 5 d. rytą, 1 klasės mokiniai sulaukė svečių. Atvyko Šiaulių Policijos bendruomenės pareigūnė I. Spudienė su vaikų bičiuliu Amsiu. Mokiniai išklausė paskaitos apie saugų elgesį gatvėje, autobuse, automobilyje. Prisiminė, kaip taisyklingai reikia pereiti gatvę, kada ir kaip galima važiuoti dviračiu. Vaikai sužinojo kaip teisingai dėvėti atšvaitus ir kodėl yra reikalingos saugaus eismo liemenės tamsiu paros metu. Įgytas žinias pasitikrino atlikdami užduotėles ir  pasižadėjo laikytis taisyklių. Tačiau turime nepamiršti, kad pats efektyviausias saugaus elgesio mokymo būdas – mūsų pačių suaugusiųjų tinkamas pavyzdys vaikams. Būkime visi saugūs!

1 klasės mokytoja                                                          Rasa Lukauskienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *