RESPUBLIKINIS SKAITOVŲ KONKURSAS „ISTORINIAI SKAITYMAI. ISTORIJA POEZIJOJE IR PROZOJE“

     Kovo 4 d. Kužių mokykloje vyko nuotolinis respublikinis bendrojo ir profesinio ugdymo mokyklų 1-12 klasių mokinių skaitovų konkursas „Istoriniai skaitymai. Istorija poezijoje ir prozoje“. Jame dalyvavo 76 skaitovai iš Klaipėdos, Joniškio, Alytaus, Kelmės, Šiaulių miesto ir rajono mokyklų.

      Konkursas skirtas Lietuvos istorinei atminčiai. Konkurso tikslas – ugdyti kūrybišką, mąstančią asmenybę, besidominčia ir besididžiuojančia Lietuvos istorija. Uždaviniai: ugdyti jaunųjų skaitovų savivertę; puoselėti mokinių meninio žodžio suvokimą ir raišką; skatinti domėjimąsi istorine poezija, proza ir kūrybiškai ją perteikti.

     Konkurso nugalėtojai 1-4 klasėse: 1 vieta – Eiva Vėževičiūtė (Klaipėdos Sendvario progimnazija), Simonas Giedraitis (Šiaulių r. Dubysos aukštupio mokykla); 2 vieta – Tėja Kvedaraitė (Šiaulių r. Meškuičių mokykla), Gediminas Girdvainis (Klaipėdos Versmės progimnazija),  Eva Garastaitė (Klaipėdos Sendvario progimnazija); 3 vieta – Kipras Volbikas (Šiaulių r. Kužių mokykla), Gintė Stulpinaitė (Šiaulių r. Kairių jungtinė mokykla), Marvinas Lengvinas (Klaipėdos Sendvario progimnazija). Konkurso nugalėtojai 5-8 klasėse: 1 vieta – Tomas Paldavičius (Šiaulių r. Kužių mokykla), 2 vieta – Ugnė Jokubauskaitė (Šiaulių r. Kužių mokykla), Barbora Latakė (Klaipėdos Vydūno gimnazija), 3 vieta – Meda Baniukaitytė (Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokykla – daugiafunkcis centras), Meida Matulaitė (Šiaulių r. Kužių mokykla), Kristupas Ūkanis (Klaipėdos Sendvario progimnazija). Konkurso nugalėtojai 9-12 klasėse: 1 vieta – Donatas Šiurkus (Šiaulių r. Kuršėnų L. Ivinskio gimnazija), 2 vieta – Nojus Trapas (Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazija), Talita Šablinskytė (Klaipėdos Varpo gimnazija), Emilija Dubro (Šiaulių r. Kuršėnų L. Ivinskio gimnazija), Kotryna Lučinskaitė (Šiaulių r. Kuršėnų L. Ivinskio gimnazija).

     Konkursą organizavo Tatjana Borisevičienė, specialioji pedagogė ekspertė ir Violeta Laurutienė, istorijos mokytoja ekspertė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *