Respublikinis eilėraščio skaitymo konkursas „Pavasario belaukiant“

Vasario 29 d. mūsų mokyklos mokiniai: antrokas Domantas Šliupas, trečiokė Amelija Andrijauskaitė ir penktokė Lorena Budrytė dalyvavo respublikiniame eilėraščio skaitymo konkurse „Pavasario belaukiant“. Konkurso tikslai: ugdyti mokinių meninę saviraišką, kūrybinį aktyvumą, puoselėti meninio žodžio suvokimą; skatinti mokinius pastebėti ir grožėtis pavasario požymiais. Konkursas vyko jau ketvirtus metus. Jame dalyvavo 76 skaitovai iš 18 miestų ir rajonų. Mūsų mokyklos mokinius ruošė mokytojos Tatjana Borisevičienė, D. Petrauskienė, Silva Žukauskienė, Lilita Jankauskienė. Eilėraščio skaitymo konkurse 3 vietą užėmė trečiokė Amelija Andrijauskaitė, ji skaitė Maironio eilėraštį „Pavasaris“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *