RESPUBLIKINĖ PRIEŠMOKYKLINIO AMŽIAUS VAIKŲ VIKTORINA ,,LIETUVA – TAI AŠ, LIETUVA – TAI MES“

Vasario 15 d. PU „Boružiukų“ grupės 8 ugdytinių komanda su PU mokytoja Audrone ir logopede Gitana dalyvavo  Šiaulių miesto l-d ”Dainelė” organizuotoje respublikinėje priešmokyklinio amžiaus vaikų viktorinoje ,,Lietuva – tai aš, Lietuva – tai mes“. Joje taip pat dalyvavo Šiaulių  lopšelio – darželio „Dainelė“, Kelmės lopšelio-darželio ,,Ąžuoliukas“, Joniškio vaikų lopšelio-darželio „Saulutė“ vaikų komandos. Viktorina buvo  skirta etnografinių regionų tarmių pažinimui, naudojant aktyvųjį metodą STEAM. Pasipuošusios tautiniais rūbais, visos komandos  pristatė Dzūkijos, Suvalkijos, Aukštaitijos, Žemaitijos regionus ir  tarmes bei atliko įdomias, įtraukiančias STEAM užduotis. Visi dalyviai kartu sušoko smagų bendrą šokį ir renginio pabaigoje buvo apdovanoti padėkomis bei atminimo dovanėlėmis. Vaikai džiaugėsi galėdami pritaikyti jau turimas žinias, gebėjimus bei įgiję naujų žinių, patyrimų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *