„PROJEKTŲ MUGĖ – II“
2026 m. gegužės 25 d. vyko Respublikinė įtraukiojo ugdymo integruota 5–8 klasių mokinių konferencija „Projektų mugė – II“. Konferencijos tikslas – ugdyti skirtingų gebėjimų mokinių kūrybiškumą, saviraišką, komunikavimo įgūdžius, socialinį aktyvumą, pozityvumą bei gebėjimą dirbti komandoje. Renginio metu buvo siekiama stiprinti mokinių pasitikėjimą savo jėgomis, lavinti gebėjimą sklandžiai reikšti mintis žodžiu, mokyti naudotis informacinėmis technologijomis, plėtoti bendradarbiavimo kultūrą bei skatinti dalintis savo pasiekimais ir asmenine patirtimi. Konferencijoje mokiniai pristatė net 11 įvairių projektinių darbų ir pranešimų. Mūsų mokyklos šeštokės Austėja Krūmaitė ir Rusnė Volodkaitė pristatė pranešimą „Nebijoję mirti tapo nemirtingais“; septintokės Meida Matulaitė ir Ieva Skurdelytė pristatė pranešimus „STEAM projektinė veikla Kužių mokykloje“ ir „Patyriminis mokymasis per integruotą projektinę veiklą“. Mokines ruošė mokytojos V. Laurutienė, I. Kazlauskienė, T. Borisevičienė, A. Akučkienė. Dalyviai pademonstravo kūrybiškumą, iniciatyvumą, gebėjimą savarankiškai tyrinėti bei pristatyti savo veiklos rezultatus. Renginys suteikė galimybę mokiniams pasidžiaugti savo darbais, pasisemti naujų idėjų ir stiprinti bendravimo bei bendradarbiavimo įgūdžius. Dėkojame visiems konferencijos dalyviams, jų mokytojams ir organizatoriams už aktyvų dalyvavimą, prasmingas idėjas ir sėkmingą renginį. Konferenciją organizavo specialioji pedagogė T. Borisevičienė ir istorijos mokytoja V. Laurutienė.









