PROJEKTŲ SAVAITĖ

Kužių mokykloje 2023 m. balandžio 17-21 dienomis vyko projektų savaitė, kurios metu 1-10 klasių mokiniai dalyvavo ilgalaikėje ir trumpalaikėje, integruotoje, grįstoje mokymusi tarnaujant projektinėje veikloje. Buvo suplanuota ir įgyvendinta 13 projektų, kurių metu buvo ugdomi mokinių praktiniai gebėjimai žinias taikyti kasdieninėje veikloje, ugdomos pilietiškumo, komunikavimo, kūrybiškumo kompetencijos, skatinamas patriotiškumas, pasididžiavimas savo kraštu, gilinamas istorinis suvokimas.

Projektų savaitė buvo užbaigta visų mokinių bendru projektu „Gimę skraidyti“, skirtu Dariaus ir Girėno žygdarbio 90 mečiui paminėti. Veikloje dalyvavo visi mokyklos mokiniai ir ugdytiniai: BORUŽIUKAI ir PELĖDŽIUKAI iš darželio, pradinių klasių ir 5-10 klasių mokiniai. Susirinkę į renginių salę klausėmės pristatymų apie Darių ir Girėną, 5-okai padeklamavo pačių kurtus eilėraščius, kūrybinėse dirbtuvėlėse mokiniai kūrėme popierinius lėktuvėlius ir skraidinome juos per stilizuotą vandenyną.

Džiaugiamės puikiai praleistu laiku, galimybe mokyti ir mokytis, bendrauti, bendradarbiauti, kurti, pažinti.

VAIZDAI Projektas „Gimę skraidyti“