PROJEKTAS „ŽYGIS SVEIKATOS LINK“ KUŽIŲ MOKYKLOJE

2023 mietų lapkričio 24 d. projekto „Žygis sveikatos link“ veiklos persikėlė į Kužius. Džiugu, kad atvyko Daugėlių progimnazijos, Gruzdžių ir Meškuičių gimnazijų komandos. Svečius priėmė Kužių mokyklos komanda.

Veiklos Kužiuose prasidėjo nuo pamokos, kurios metu mokyklų komandos  kūrė plakatus, kuriuose stengėsi pranešti žinią, kad gyventume taikoje, kad nebūtų pasaulyje priešiškumo.

Sudainavę patriotines dainas išskubėjome į žygį. Pirmiausia trumpa ekskursija po Kužių miestelį, po to, pasitelkę gerą nuotaiką, 6 km.  žygiavome link Luponių miško į Žydų genocido vietą.

Žygio metu mokiniai susipažino su skaudžiais Lietuvos istorijos puslapiais. Simboliška, juk lapkričio 23 minime Lietuvos kariuomenės dieną. Todėl ir veikla pasirinkta – kariauti. Tik ginklai tinkantys žiemos sezonui. Mokiniai išbandė jėgas sniego gniūžčių mūšyje.

Jėgas atstatinėjom vaišindamiesi karšta arbata ir sveikuoliškais 7 grūdų sausainiais. Įdomu tai, kad tarp sausainių buvęs vienas saldainis nesugundė mokinių. Sveikas desertas (sausainiai) nugalėjo!

Veiklas užbaigėme refleksija ir išskubėjome atgal į Kužius, kelias neprailgo!

                                                                                                         Mokytoja Violeta Laurutienė

Veiklos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *