PROJEKTAS „SKIRIU MAMAI”

Pirmąjį gegužės sekmadienį minima Motinos diena. Šią dieną pačius gražiausius žodžius ir gėlių žiedus skiriame savo mamoms. Kužių mokyklos1 klasės mokiniai vykdė trumpalaikį projektą  „Skiriu mamai“. Pamokų metu buvo kalbama apie šilumą, meilę, pagarbą ne tik brangiausiam žmogui, bet ir aplinkiniams. Mūsų mamos pačios geriausios, nuostabiausios… Taip kalbėjo vaikai, rašydami ant lapelių baigiamajame renginyje Kužių miestelio bibliotekoje. Bibliotekininkė Nijolė Viktoravičienė  pasakojo, kad  beveik kiekvienoje knygoje galime sutikti šį žodį. Net ir vaikams skirtose knygutėse. Tai pamatėme surengtoje parodėlėje. Pasigėrėjome  priešmokyklinio ugdymo „Boružiukų“ grupės piešinių paroda „Pavasario žiedai mamai“. Visus gražiausius žodžius bei savo meilę veikai sudėjo į simbolinę saulę. Juk mama, kaip ir saulė, yra vienintelė pasaulyje.

Po to vyko edukacinis užsiėmimas, kurio metu, su  bibliotekininkės pagalba, vaikai gamino mamos portretui rėmelius.  Su  džiaugsmu, meile, šiluma glostė portretus, nekantriai laukdami, kada jie galės juos įteikti ir apkabinti brangiausią žmogų bei pasakyti, kaip stipriai myli.

1 kl. mokytoja                                                                                     RasaLukauskienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *