PROJEKTAS „ROMO KALANTOS AUKĄ PRISIMENANT“

2022 metus LR Seimas skyrė Romui Kalantai atminti. Šiemet sueina 50 metų, kai 1972 metų gegužės 14 dieną įvyko Romo Kalantos aukos tragedija.

Kužių mokyklos 8-10 klasių moksleiviai vadovaujami mokytojų V. Laurutienės, L. Malakauskienės, L.Jankauskienės, K. Daukšaitės vykdė projektą „Romo Kalantos auką prisimenant“. Mokiniai domėjosi ir rinko medžiagą apie Romo Kalantos  gyvenimo laikotarpį, aplinką, vyravusias jaunimo kultūras, muziką. Projekto baigiamasis etapas – pamokos Kužių mokyklos 4 kl. ir Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazijos 5 kl. mokiniams. Pamokas vedė 8 kl. mokiniai: Jaunius Mockus, Gerda Bernotaitė,  Adrija Bernotaitė,  Eitvydas  Bielskis, Lukas Lidikauskas, Armandas Antanavičius, Adrijus Liumas. Pamokų dalyviai buvo supažindinti su to laikmečio daiktų paroda, klausėsi paruošto dialogo, žiūrėjo mokinių  sukurtą filmą apie Romą Kalantą. Įsivertinimui atliko testą  Wordwall programoje. Refleksijos metu dalinosi mintimis kas labiausiai įsiminė ir patiko, ką naujo sužinojo?

Tokios netradicinės pamokos, kai mokiniai moko kitus mokinius yra labai naudingos.

Mokytoja Violeta Laurutienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *