PROJEKTAS PASAULINEI ŽEMĖS DIENAI

Kovo- balandžio mėnesį vyko integruotas geografijos-dailės projektas, skirtas Pasaulinei Žemės dienai paminėti. Jame dalyvavo 6-10 klasių mokiniai.

Projekto tikslas buvo pažymėti Žemės dieną, labiau akcentuojant klimato kaitą, kaip pagrindinę ekologinę problemą, turinčią didžiausią įtaką dabartinei aplinkos situacijai. Per geografijos pamokas kalbėjome, kodėl reikia švęsti Žemės dieną, žiūrėjome filmukus apie klimato kaitą, diskutavome, aiškinomės Žemės ,,žaizdas”, mokiniai dalyvavo viktorinoje. Dailės pamokose mokiniai galėjo pasirinkti jiems labiausiai aktualiausią ekologinę problemą ir ją nupiešti. Piešiniuose atskleidė tai kas kenkia mūsų žemei, jos gyventojams. Ir jei laiku nesustosime niokoti savo pasaulio nebeliks kelio atgal. Saugokime Žemę, nes tai vieninteliai namai, kuriuos mes turime.

Geografijos ir dailės mokytojos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *