PROJEKTAS „O KAIP GYVENO MŪSŲ SENOLIAI“

Priešmokyklinio ugdymo grupės „Boružiukai“ vaikai vykdo grupės projektą „O kaip gyveno mūsų senoliai“, todėl norėdami praplėsti žinias apie senolių gyvenimą, apsilankė Šiaulių rajono savivaldybės etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, Kuršėnuose. Vaikus pasitiko 7-asis puodžių karalius Algimantas Tamašauskas, kuris papasakojo vaikams apie molį, jo rūšis, savybes, panaudojimo galimybes, dirbinius. Vaikai domėjosi, kaip atsiranda moliniai dirbiniai, grožėjosi jų raštais ir spalvomis. Po pažinties su moliu, tautodailininkas pakvietė vaikus išbandyti molio lipdymo meną. Vaikai minkė, suko, lipdė, klijavo, sužinojo daug molio lipdymo subtilybių ir visi pasigamino po dubenėlį. Palikę savo meno kūrinius deginimui, vaikai dalijosi smagiais įspūdžiais, savo patyrimais ir nekantriai lauksime savo dirbinių atkeliaujant pas jų autorius.

Priešmokyklinio ugdymo mokytojos metodininkės L. Legačinskienė ir A. Žukauskienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *