PROJEKTAS „MENO TEISĖS, MANO PAREIGOS“

Spalio 24-26 d. Kužių mokykloje vyko respublikinis projektas „Meno teisės, mano pareigos“, kurį organizavo Meno avilys. Projekte dalyvavo trisdešimt 7-10 klasių mokinių. Projekto tikslas – supažindinti mokinius su autorinėmis teisėmis ir sukurti dokumentinių filmų ciklą „Mokyklos paslaptys“. Su mokiniais dirbo jaunos režisierės Elena Kairytė ir Mija Kembrė. Projekto metu buvo sukurti 5 filmukai apie mokyklos direktoriaus ūkio dalies pavaduotojos darbą, mokinių laisvalaikį pertraukų metu, kita. Projekto pabaigoje buvo surengta filmų peržiūra. Mokiniai, dalindamiesi įspūdžiais, minėjo, kad patiko filmuoti, stebėti aplinką iš šalies per objektyvą, montuoti filmus, o sudėtingiausia buvo atrasti filmo idėją. Jie džiaugėsi turėdami galimybę sudalyvauti kūrybinėse filmų kūrimo dirbtuvėse, įgijo žinių, supratimo, patirties ir puikių emocijų.

Nuoširdus ačiū režisierėms už puikiai suorganizuotas dirbtuves mokiniams.

Projekto organizacinė grupė – D. Virkutienė, T. Borisevičienė, V. Laurutienė, M. Purienė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *