PROJEKTAS „KUR AŠ ESU?“

Balandžio mėnesį logopedė Gitana su ugdytiniais dalyvavo kūrybinių darbų apie prielinksnius

projekte „Kur aš esu?“, kurį organizavo Šiaulių miesto lopšelis-darželis „Bitė“.

Projekto tikslas –  naudoti inovatyvius ir netradicinius ugdymo metodus ir formas prielinksnių mokymui. Naudojant netradicinius metodus ir formas, reikėjo ir netradicinių erdvių prielinksniams mokytis. Todėl logopedinės pratybos vyko ne tik kabinete, bet ir lauke, ir STEAM kambaryje, ir prie kompiuterio…Buvo išbandyta net nauja sensorinė- relax erdvė.

Vaikams labai patiko naujos, netradicinės erdvės, kuriose jie žaisdami atliko įvairias veiklas, skatinančias loginį mąstymą ir pastabumą bei mokėsi taisyklingo prielinksnių vartojimo rišlioje kalboje.

Balandžio 30 d. vyko tarptautinė konferencija „Įtraukios edukacinės erdvės ugdymo(si) procese“, kurią organizavo Elektrėnų Švietimo Paslaugų Centras. Video medžiagoje buvo pristatytos Portugalijos darželio ir tarptautinės mokyklos Tenerifėje lauko ir vidaus erdvės, jų panaudojimo galimybės, taip pat pristatytos kelių Lietuvos darželių įtraukios edukacinės erdvės tarp kurių ir Kužių mokyklos edukacinės erdvės…

Mokyklų edukacinių erdvių video medžiaga:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *