PROJEKTAS „DRAUGYSTĖS TILTAI“

Vasario 1d. – kovo 8 d. mūsų mokyklos PU pedagogės organizavo Šiaulių rajono
priešmokyklinio ugdymo įstaigų interaktyvų patyriminį pilietiškumo ugdymo projektą
„Draugystės tiltai“. Jo metu projekto dalyviai vykdė organizatorių numatytas patyrimines veiklas, ruošė savo gimtojo miestelio (miesto)  bei vykdytų veiklų pristatymus. Projekte dalyvavo 8  priešmokyklinio ugdymo grupės iš 6 Šiaulių r. ugdymo įstaigų. Kovo 8 d. šventiškai nusiteikę visi projekto dalyviai susitiko ZOOM platformoje. Sugiedoję Tautišką giesmę, dalyviai susiskirstė poromis ir vieni kitiems pristatė pranešimus apie savo gimtą miestelį bei įvykdytas projekto veiklas. Grįžę į bendrą susitikimą vaikai išsakė mintis apie dalyvavimą projekte, siuntė gražiausius sveikinimus Lietuvai bei pristatė paruoštas spalvotas (trispalves) vaišes. Labai norisi, kad išsipildytų nuoširdūs vaikų linkėjimai Lietuvai: „Lietuva, gyvuoki amžinai“, „Būk laisva“, „Kad visuomet būtų taika“ , „Kad Lietuvoje būtų linksma ir gera“, „Kad Lietuvoj būtų daug gerų žmonių“…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *