PROFESINIS VEIKLINIMAS

2022 m.  gruodžio mėn. 16 dieną Šiaulių tmc Statybos skyriuje vyko profesinio veiklinimo užsiėmimai „Paviršių dažymo ir dekoravimo galimybės“  ir „Projektavimas AutoCAD programa“ Šiaulių r. Kužių mokyklos 9–10 klasių mokiniams (klasės vadovės Lilita Jankauskienė ir Modesta Purienė)

 „Paviršių dažymo ir dekoravimo galimybės“  užsiėmimų metu mokiniai, padedami apdailininko specialybės  mokinių, atliko pateiktas užduotis. Jaunieji būsimi apdailos darbų specialistai nuoširdžiai dalinosi savo žiniomis, aiškino, kaip taisyklingai atlikti faktūros formavimą bei turimo paviršiaus dekoravimą, naudojant trafaretus, kaip dekoruoti paviršius, naudojant apsauginę dažymo juostelę.

 „Projektavimas AutoCAD programa“  užsiėmimo metu mokiniai buvo supažindinti su kompiuterinio projektavimo operatoriaus specialybe ir išbandė jėgas projektuodami viena populiariausių  pasaulyje programų AutoCAD.

Atliekami darbai padeda žmogui suvokti  ar tai jam tinka ir patinka, įtakoja apsisprendimą renkantis profesiją. Juk atrasti save, pasirinkti tinkamą profesiją labai svarbu, todėl reikia atsakingai įvertinti savo galimybes, gebėjimus, o svarbiausia – save, nes, kaip teigė Konfucijus, „jeigu mėgsti tai, ką darai, vadinasi, niekada gyvenime nebedirbsi.“ Svarbu nepamiršti, kad pomėgiai, gebėjimai ir pasirinkta profesija turėtų sietis ir su svajonėmis bei sąžiningu prisipažinimu, ko iš tiesų nori  ir nebijoti ieškoti, bandyti, klysti, kad surastum savo svajonių darbą.

Profesinį veiklinimą organizavo karjeros specialistė Valentina Kižienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *