PRIEŠMOKYKLINUKŲ UGDOMOJI VEIKLA „PIRATŲ LOBIS“ NETRADICINĖJE APLINKOJE

Priešmokyklinio ugdymo „Boružiukų“ grupės ugdytinės Gustės mama pakvietė „boružiukus“ į edukacijų- žaidimų erdvę „Kiemo vaikai“ . Tad erdvė vienai dienai pavirto Piratų sala, kurioje vaikų laukė Piratai (mokytojos Audronė ir Loreta, auklėtojos padėjėja Kristina), paslėptas lobis bei mažųjų piratų išbandymui  parengtos užduotys. Vaikai pasiskirstę komandomis, naudodamiesi žemėlapiu ieškojo lobio, tačiau kelyje reikėjo įveikti sutiktas kliūtis: atlikti sudėties veiksmus, iššifruoti paslėptus žodžius, išleisti iš kalno vulkaną, sudėlioti iš pagaliukų figūras, surasti pabirusias dėlionės dalis. Vyko draugiškas komandinis darbas, todėl iššūkiai buvo įveikti ir lobis surastas. Pasidalinę lobį, pasivaišinę, vaikai išbandė žaidimų erdves, prisigaudė muilo burbulų ir patyrė daug džiugių emocijų. Netradicinė ugdymosi aplinka skatina vaikų aktyvų dalyvavimą, norą patirti , bandyti bei suteikia smagių nepakartojamų potyrių.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja A. Žukauskienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *