PRIEŠMOKYKLINUKŲ IŠLEISTUVĖS

Gegužės 30 d. darželiui „sudie“ tarė Kužių mokyklos III laidos priešmokyklinukai -būsimieji pirmokėliai. Šventės metu mūsų absolventai nuoširdžiai dainavo, šoko, deklamavo eilėraštukus, kad įrodytų visiems susirinkusiems, jog tikrai jau yra pasiruošę keliauti į mokyklėlę. Grupės pedagogės Audronė ir Loreta vaikams  įteikė užtarnautas nominacijas bei atminimo dovanėles, o direktorės pavaduotoja ugdymui Daiva – priešmokyklinukų pažymėjimus. Lauke vaikų laukė Boružėlė, kuri pakvietė vaikus smagiems žaidimams bei burbulų fiestai. Kartu su tėveliais darželio kieme vaikai pasodino rododendrą ir visi pasivaišino šventišku išleistuvių tortu.

Pirmokėliams linkime drąsos naujiems iššūkiams, kantrybės ten, kur nepavyksta iš karto ir nepamirškite svajonių – jos pildosi. Linkime įspūdingos, džiaugsmo ir nuotykių kupinos vasaros bei gero starto mokykloje.