PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO GRUPĖS VEIKLA

Rugsėjo 29 d. – Mykolinės. Priešmokyklinio ugdymo „Boružiukų“ grupės vaikai paminėjo bulviakasio ir žiemkenčių sėjos pabaigą. Be smagių judrių žaidimų su bulvėmis, vaikai sėjo  rugius, žaidė muzikinius lietuvių liaudies žaidimus ir valgė lauže keptas bulves su kastiniu.

Rugsėjo 30 d. priešmokyklinėje „Boružiukų” grupėje įvyko tradicinės „boružiukų” krikštynos.

Spalio 4 d. paminėti gyvūnų globos dieną darželiečius pakvietė šunelis Reksas (auklėt. Loreta). Užsuko į šventę ir Rekso draugas katinėlis Murkius (auklėt. Audronė), deja, nuskriaustas šeimininkų ir vaikų, prieglobsčio beieškantis. Vaikai šiltai priėmė Murkių į savo būrį ir visi kartu stebėjo Ajazo ir Lunos pasirodymą. Tai amerikiečių akitos veislės šunys, dalyvaujantys parodose ir noriai bendraujantys su vaikais. Juos vaikams pristatė „boružiukė“ Gustė su savo tėveliais, kurie papasakojo apie šių šuniukų būdą, priežiūrą, pasirodymus ir laimėjimus įvairiose parodose. Vaikai ne tik klausėsi pasakojimo apie šuniukus, bet patys juos maitino, šukavo ar šiaip bendravo.

Darželiečiai svečiams surengė savo augintinių piešinukų parodėlę, o po susitikimo su Ajazu bei Luna, visi smagiai žaidė žaidimus.

Spalio 6 d.  priešmokyklinio ugdymo „Boružiukų“ grupės vaikai dalyvavo Kelmės krašto muziejaus edukacijoje „Piemenėlių buitis ir žaidimai“. Autentiškoje svirno aplinkoje vaikai išklausė pasakojimo apie piemenėlius, jų gyvenimą, piemenėlių gaminamus žaislus, susipažino su senoviniais buities rakandais. Lauke vaikai išbandė piemenėlių žaidimus, o svirno kamaroje ragavo tradicinį žemaičių valgį – bulves su sėmeniniu. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *