PRADINUKŲ SPORTINIAI PASIEKIMAI

2023-01-27, Kvėdarnos sporto mokykloje vykusiose Lietuvos mokyklų žaidynėse, kaimo vietovių mokyklų tarpzoninėse pradinių klasių kvadrato varžybose, kur dalyvavo savo zonų nugalėtojai: Skuodo r. Mosėdžio gimnazija, Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija dalyvavome ir mes, Kužių mokyklos pradinukų komanda. Labai džiaugiamės, kad mūsų mokyklos pradinių klasių komanda iškovojo II VIETĄ. Žaidė 5 mergaitės: Milda Adomaitytė, Liepa Leščinskaitė, Meida Matulaitė, Ieva Skurdelytė, Jorė Jociūtė ir 4 berniukai: Edvinas Tomkevičius, Orestas Bitinas, Simas Launikonis ir Karolis Abromaitis. Varžyboms mokinius ruošė pradinių klasių mokytoja D. Petrauskienė ir fizinio ugdymo mokytojas G. Prialgauskis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *