PRADINUKŲ PASKUTINĖ MOKSLO METŲ DIENA

    Mokslo metai baigėsi… Pradinukai rinkosi į mokyklos stadioną, kuriame jų laukė žaismingai pristatoma tradicinių lietuvių liaudies žaidimų ir pramogų įvairovė, priemonės žaidimams žaisti, garsiniai žaislai. Buvo demonstruojama kaip pagaminti skudutį ir nendrinę birbynę, muzikuoti. Organizuojamos individualios ir komandinės žaidimų rungtys, naudojant ne tik specialias priemones žaidimams žaisti, bet ir įvairius senovinius buities daiktus. Tradiciniai lietuvių liaudies žaidimai paprasti ir visiems prieinami: nereikalauja sudėtingų įrankių bei prietaisų, didžiulių aikščių. Pagrindinis lietuvių liaudies žaidimų įrankis buvo lazda. Lazda buvo artimas didžiojo žaidimų sumanytojo piemenėlio pagalbininkas. Neatsitiktinai ir užsiėmimų metu yra nemažai žaidimų su lazdomis.

Po edukacijos mokiniams buvo įteiktos padėkos už labai gerą mokymąsi. Pasidžiaugta mokiniais, padariusiais asmeninę pažangą. Su džiaugsmu, pasitinkant vasarą, vaikai atsisveikino su mokykla savo gražiausiomis dainomis ir muzika!

Visiems gražių atostogų!

 2 kl. mokytoja Silva Žukauskienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *